درباره مجموعه سینکو

شرکت سازه های یادنگار با نام تجاری سینکو،در سال 1382 با شماره ثبت 208273 در تهران به ثبت رسید و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. شرکت سینکو با جذب و به کارگیری متخصصین مجرب و نخبگان علمی و استفاده از مشاورین خبره در سطوح و رشته های مختلف دانشگاهی و با رویکرد به کارگیری سیستم مدیریت یکپارجه و سایر ابزار های نوین مدیریتی در جهت ارزیابی جذابیت تکنولوژی مربوطه،طرح ریزی و اجرا مینماید و همچنین توانسته جزء معدود کشور هایی باشد که از این فناوری استفاده میکند...

این شرکت در مساحتی بالغ بر 30000 متر مربع و با ظرفیت تولید 100 هزار تن در سال از انواع کودها،مواد شیمیایی و ضد یخ ها در شهرک صنعتی سالاریه (ورامین) مشغول به فعالیت میباشد.ظرفیت بالای تولید،کیفیت و کمیت بالا،زیر ساخت های افزایش ظرفیت و زمینه اشتغال از جمله مزیتهای این شرکت میباشد.

سینکو بعنوان اولین تولید کننده انواع ضد یخ های جاده ای و گیاهی در کشور میباشد که با شعار حفاظت از محیط زیست و حفظ منابع ملی کشور قدم در این عرصه گذاشته است.

ضد یخ گیاهی سینکو با هدف جلوگیری از خسارت های ناشی از سرمازدگی گیاهان انقلاب بزرگی را در صنعت کشاورزی ایجاد نموده است.

شرکت سینکو همواره ضمن تضمین بهترین کیفیت و احترام به مصرف‌کنندگان محصولات، افتخار همیاری با مولدین کشاورزی را سرلوحه خدمات خود قرار داده است.